УКР РУС ENG
т.: +38 (068) 68-7-59-59
УКР РУС ENG
Сервіси

Спортивно-танцювальний зал «Грація»

Новий центр спорту та здоров'я обладнано сучасним високоякісним обладнанням, професійним освітленням та покриттям, що відповідає міжнародним стандартам. “Грація” щорічно приймає міжнародні змагання та чемпіонати України серед дітей та підлітків. Безпосередня близькість до готелю допомагає учасникам витрачати менше часу на те, щоб добратись до комплексу та ефективно проводити відпочинок та тренування.

Сучасна спортивна арена та школа майбутніх чемпіонів щорічно приймає змагання найвищого рівня з художньої гімнастики, бальних танців, чемпіонати України з волейболу. Професійні тренери надзвичайно серйозно ставляться до виховання молодого покоління. Ми пропонуємо дітям та підліткам заняття з художньої гімнастики, бальних та спортивних танців, курси акторської майстерності, заняття з естрадного співу та танцю та майстер-класи відомих хореографів. Нареченим ми допоможемо здійснити постановку першого шлюбного танцю.

 

На території нашого комплексу функціонують окремі зали для занять:

  • хореографією
  • аеробікою
  • йогою
  • танцями
  • вокалом.

 

Поки діти відвідують спортивні заняття, їхні батьки можуть з користю для здоров'я провести свій час у спортивних секціях або затишному спортивному кафе “Грація”.

 

До складу комплексу також входить самобутня жіноча школа бойового мистецтва “Асгарда”, навчання в якій забезпечує досягнення гармонії тіла, розуму та духу. Заняття проходить в оздоровчому, фольклорно-мистецькому, спортивному та бойовому напрямках.

 

У танцювальному клубі “Едельвейс” ви зможете відвідувати групові та індивідуальні заняття за різними напрямами:

  • бальний танець (європейська та латиноамериканська програми)
  • східні танці (belly dance) та сучасний напрямок Трайбл!
  • сучасні танці (хіп-хоп, тектонік, електрік-бугі, диско).

 

Також наші хореографи допоможуть поставити весільний танець — підібрати відповідну геометрію танцю, допомогти з вибором композиції та продумати усі деталі відповідно до образу та темпераменту пари.

Зручне розташування готелю ADVENUS забезпечує нашим гостям швидке та комфортне транспортне сполучення з найпопулярнішими місцями Львова та основними транспортними вузлами.

Відстань від готелю до залізничного вокзалу становить 5,2 км, до аеропорту — 1,6 км, до центру міста — 6, 3 км.

Поруч з готелем знаходяться зупинки громадського транспорту, яким можна дістатись у різні точки міста. Готель знаходиться на територій найбільшого в західній Україні торгівельно-розважального центру, що пропонує широкий спектр послуг.

 

вул. Щирецька, 36      тел.: +38 (068) - 68 - 7 - 59 - 59
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.