УКР РУС ENG
т.: +38 (068) 68-7-59-59
УКР РУС ENG
Номери
Бронювання
Ваше ім’я та прізвище
Invalid Input
Дорослі
Invalid Input
Діти
Invalid Input
Електронна пошта
Invalid Input
Дата вашого заїзду
Invalid Input
Дата виїзду
Invalid Input
Тип номеру
Invalid Input
Телефон
Invalid Input

Зверніть увагу! Якщо вам потрібне місце для паркування, просимо попередньо забронювати його у листі на advenus@ukr.net або за телефоном +38 (068) - 68 - 7 - 59 - 59. Послуга є безкоштовною.
Куди можна піти у Львові
  1. У Львові діє понад 100 храмів та представлено більш як 20 конфесій.

  2. Місто сконцентрувало у собі найбільшу кількість музеїв в нашій країні. Тут працює близько 60 музеїв різних епох - ренесанс, бароко та класицизм. Крім того, діє музей знаного на весь світ скульптора Йогана Пінзеля, роботи якого у 2013 році виставлялись у Луврі.

  3. У 1998 році місто було занесено до переліку світової культурної спадщини ЮНЕСКО, завдяки збереженій найбільшій кількості в Україні (понад 55%) пам’яток історії та архітектури.

  4. У Львові знаходяться єдині в країні пам’ятник Пабло Пікассо та пам’ятник Леопольду фон Захер-Мазоху.

  5. Львів дивує гостей та жителів своїми унікальними скульптурами – пам'ятник Усмішці, пам'ятник Сажотрусу, скульптура-рюкзак.

  6. Щорічно у Львові можна відвідати більш ніж 100 культурних, релігійних, гастрономічних та музичних фестивалів, зокрема джазу, класичної музики, кави, пампуха та шоколаду.

  7. Місто за час свого існування побувало у складі восьми різних держав, у різні періоди це були Галицько-Волинське князівство, Австро-Угорська імперія, Польща, Росія, перебувало під нацистською окупацією, Західноукраїнська Народна Республіка, Радянський Союз та Незалежна Україна.

  8. Львів по праву вважають містом винаходів. Адже саме в місті Лева започатковано першу на території Україні залізницю, відкрили перший готель в Україні, вперше заснували українську школу та професійний театр. Та це ще не все. Мало хто здогадується, що у Львові також винайшли першу в світі гасову лампу, була вперше запущена повітряна куля, надрукували декілька номерів першої для України газети («Kurier Lwowski»), встановили перший в Україні пам'ятник та вийшла друком перша українська книга «Апостол» Івана Федорова.  

Зручне розташування готелю ADVENUS забезпечує нашим гостям швидке та комфортне транспортне сполучення з найпопулярнішими місцями Львова та основними транспортними вузлами.

Відстань від готелю до залізничного вокзалу становить 5,2 км, до аеропорту — 1,6 км, до центру міста — 6, 3 км.

Поруч з готелем знаходяться зупинки громадського транспорту, яким можна дістатись у різні точки міста. Готель знаходиться на територій найбільшого в західній Україні торгівельно-розважального центру, що пропонує широкий спектр послуг.

 

вул. Щирецька, 36      тел.: +38 (068) - 68 - 7 - 59 - 59
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.