УКР РУС ENG
т.: +38 (068) 68-7-59-59
УКР РУС ENG
Новини
02 березня 2020

Фестиваль Писанок у Львові

Традиційно, у Львові, на площі Музейній відбудеться Фестиваль Писанок з 26 березня до 26 квітня 2020 року.

Традиційно, у Львові, на площі Музейній відбудеться Фестиваль Писанок з 26 березня до 26 квітня 2020 року.

У Львові, як ніде в іншому місті, намагаються дотримуватися, відроджувати та берегти українські традиції. І вже традиційно у рамках відзначення Великодня у Львові відбувається Фестиваль Писанок.

На площі Музейній (біля Домініканського собору) просто неба відкриють Галерею писанок, де буде презентовано півсотні півметрових авторських писанок. Щороку Фестиваль Писанок долучає до створення великодньої атмосфери нових митців, як аматорів, так і професіоналів.

У Галереї писанок поряд із експозицією діятиме і Великодня арт-майстерня. Усі охочі, дорослі і діти, зможуть взяти участь у майстер-класах із створення традиційних писанок та свічок-писанок, а також великодніх символів.

Також у рамках Фестивалю Писанок діє благодійний проект "Добра Справа", у рамках якого збирають кошти для тих, хто справді цього потребує. 

Партнер міських фестивалів: "Львівська свічкова мануфактура".

Зручне розташування готелю ADVENUS забезпечує нашим гостям швидке та комфортне транспортне сполучення з найпопулярнішими місцями Львова та основними транспортними вузлами.

Відстань від готелю до залізничного вокзалу становить 5,2 км, до аеропорту — 1,6 км, до центру міста — 6, 3 км.

Поруч з готелем знаходяться зупинки громадського транспорту, яким можна дістатись у різні точки міста. Готель знаходиться на територій найбільшого в західній Україні торгівельно-розважального центру, що пропонує широкий спектр послуг.

 

вул. Щирецька, 36      тел.: +38 (068) - 68 - 7 - 59 - 59
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.