УКР РУС ENG
т.: +38 (068) 68-7-59-59
УКР РУС ENG
Сервіси

Медичний центр

Поряд з нашим готелем функціонує кілька стоматологічних кабінетів, аптек та клініка, що пропонує консультації спеціалістів, які при необхідності нададуть кваліфіковану медичну допомогу, допоможуть уникнути неприємних ситуацій, здійснюючи візит до нашого міста.

В подорожі до іншого міста варто піклуватись про своє здоров'я та не розгубитись, якщо раптом з'явиться потреба проконсультуватись з професіоналом чи скористатись його допомогою. При необхідності поряд з нашим готелем ви можете відвідати стоматологічні кабінети, оздоровчий комплекс, косметологічний кабінет, клініку та придбати ліки в аптеках.

 

У косметологічній клініці Ars Ptime ви зможете спробувати поєднання класичних та сучасних методик косметології та озонотерапію. Поєднання технологій озонотерапії та естетичної медицини, які застосовуються в клініці, істотно підвищують ефективність лікування проблем шкіри та покращують загальний стан пацієнтів.

 

У Центрі подології «Здорова стопа», спеціалісти здійснюють професійне лікування для різних проблем шкіри та нігтів, надають послуги апаратного педикюру та забезпечують максимальну якість роботи та комфорт відвідувачів.

 

Стоматологічні кабінети на "Південному", "Посмішка янгола", стоматологічна клініка "Симетрика" нададуть широкий спектр послуг з лікування та реконструкції зубів завдяки застосуванню найкращих матеріалів та сучасної техніки.

 

Аптеки “Зі” та “D.S.” забезпечують широкий асортимент лікарських засобів, виробів медичного призначення, фітопрепаратів, товарів для малюків, лікувальної косметики, засобів особистої гігієни, ендокринних препаратів та інсулінів високої якості від провідних виробників.

 

В клініці “Віта Пуері” вам нададуть кваліфіковану допомогу педіатри вищої категорії, алерголог-пульмонолог, невролог, психолог, уролог, масажист та медична сестра.

Зручне розташування готелю ADVENUS забезпечує нашим гостям швидке та комфортне транспортне сполучення з найпопулярнішими місцями Львова та основними транспортними вузлами.

Відстань від готелю до залізничного вокзалу становить 5,2 км, до аеропорту — 1,6 км, до центру міста — 6, 3 км.

Поруч з готелем знаходяться зупинки громадського транспорту, яким можна дістатись у різні точки міста. Готель знаходиться на територій найбільшого в західній Україні торгівельно-розважального центру, що пропонує широкий спектр послуг.

 

вул. Щирецька, 36      тел.: +38 (068) - 68 - 7 - 59 - 59
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.