УКР РУС ENG
т.: +38 (068) 68-7-59-59
УКР РУС ENG
Новини
04 квітня 2020

#Антиконцерт

Онлайн сервіс Gastroli.ua анонсує #Антиконцерт і просить придбати благодійний квиток вартістю 100, 500 або 1000 гривень – усі одержані кошти будуть спрямовані на боротьбу із COVID 19.

У такій складній ситуації кожен бізнес повинен бути соціально відповідальним. Ми маємо спрямувати усі зусилля на те, щоб зупинити поширення Sars CoV 2. Ключова компетенція нашої компанії — це продаж квитків. Ми вирішили використати це у боротьбі з пандемією, тому перепрофілюємо наш сервіс на платформу для збору коштів. Ми прагнемо знайти ресурси для закупівлі тестів, масок і необхідного медобладнання, іншої допомоги, тощо…
Зі свого боку ми купимо першу сотню квитків на суму 100 000 гривень а також інвестуємо в рекламну кампанію #Антиконцерту. Він не матиме ані часу, ані місця проведення, але матиме дещо більше — можливість врятувати людські життя.
Віримо, що разом ми гідно пройдемо цей етап і зовсім скоро зашумимо на драйвовому концерті! Будьте здоровими!
З повагою, CEO Gastroli.ua, Ростислав Кулик

Зручне розташування готелю ADVENUS забезпечує нашим гостям швидке та комфортне транспортне сполучення з найпопулярнішими місцями Львова та основними транспортними вузлами.

Відстань від готелю до залізничного вокзалу становить 5,2 км, до аеропорту — 1,6 км, до центру міста — 6, 3 км.

Поруч з готелем знаходяться зупинки громадського транспорту, яким можна дістатись у різні точки міста. Готель знаходиться на територій найбільшого в західній Україні торгівельно-розважального центру, що пропонує широкий спектр послуг.

 

вул. Щирецька, 36      тел.: +38 (068) - 68 - 7 - 59 - 59
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.