УКР РУС ENG
т.: +38 (068) 68-7-59-59
УКР РУС ENG
Новини
01 лютого 2018

ЕлітЕкспо - ювелірна виставка-ярмарок

Тут Ви зможете купити прикраси як  для себе, так і для близьких Вам людей. На заручини, весілля, хрестини, день народження та щоб зробити звичний день особливим.  Для чоловіків, жінок та дітей.

  Завітайте на виставку та оберіть Свою прикрасу

Ювелірна виставка-продаж "ЕлітЕКСПО-2018"проходитиме у Палаці мистецтв з 22 до 25 лютого.

"ЕлітЕКСПО" - єдина спеціалізована ювелірна виставка-ярмарок у Західному регіоні, яка збирає кращих представників ювелірної галузі з усіх регіонів України та зарубіжжя. Виставка дає можливість ознайомитися з тенденціями розвитку ювелірного мистецтва, а також придбати різноманітні прикраси з дорогоцінних металів, вироби з діамантами і натуральними каменями, ексклюзивні авторські роботи з дорогоцінними каменями, які представлені відомими компаніями і приватними майстрами-ювелірами.

"Тут Ви зможете купити прикраси як для себе, так і для близьких Вам людей. На заручини, весілля, хрестини, день народження та щоб зробити звичний день особливим. Для чоловіків, жінок та дітей. Завітайте та оберіть свою прикрасу", - запрошують організатори.

Ми чекаємо на Вас з 22 до 25 лютого у Львівському Палаці Мистецтв (вул. Коперника, 17) на "ЕлітЕКСПО - 2018".

Щиро сподіваємося, що виставка принесе користь та справжнє задоволення!

 

Зручне розташування готелю ADVENUS забезпечує нашим гостям швидке та комфортне транспортне сполучення з найпопулярнішими місцями Львова та основними транспортними вузлами.

Відстань від готелю до залізничного вокзалу становить 5,2 км, до аеропорту — 1,6 км, до центру міста — 6, 3 км.

Поруч з готелем знаходяться зупинки громадського транспорту, яким можна дістатись у різні точки міста. Готель знаходиться на територій найбільшого в західній Україні торгівельно-розважального центру, що пропонує широкий спектр послуг.

 

вул. Щирецька, 36      тел.: +38 (068) - 68 - 7 - 59 - 59
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.